Home » , » FOTBAL: Daniel Florea: ”Se putea termina cu mai multe goluri marcate din partea echipei noastre”

FOTBAL: Daniel Florea: ”Se putea termina cu mai multe goluri marcate din partea echipei noastre”


Antrenorul principal al Oțelului, Daniel Florea, a vorbit la Lider Sportiv, de la Radio Pro FM Lider FM, despre victoria 2-1 (0-0) cu Bucovina Pojorâta, din etapa a IV-a Liga a II-a: ”Înainte de meci vorbeam cu jucătorii și le-am spus că este meci foarte greu și dacă nu or să aibă tracul și stresul lipsei de rezultate și a punctelor din clasament o să fie bine și sigur suporterii o să îi încurajeze. Așa s-a și întâmplat, echipa a jucat, nu am putut să marcăm în prima repriză, dar am avut rădbarea necesară și am putut să înscriem în partea a doua. Se putea termina cu mai multe goluri marcate din partea echipei noastre, dar de asta e frumos fotbalul, se puteau marca mai multe goluri și se ajungea la un rezultat mai ok. În repriza a doua, pe un joc bun al echipei, s-a jucat mai mult pe poartă, am fost mai agresivi, am avut mai multe ocazii. Încă suferim la finalizare, jucătorii nu sunt concentrați 100%, dar cu timpul vom rezolva”.
Jika Anda menyukai Artikel di blog ini, Silahkan klik disini untuk berlangganan gratis via email, dengan begitu Anda akan mendapat kiriman artikel setiap ada artikel yang terbit di Creating Website
 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. SportGalati.com - All Rights Reserved
Template Modify by Creating Website
Proudly powered by Blogger